Valmis muusikavideo uuele singlile Elekter

YouTube Preview Image
Saime valmis uue muusikavideo koostöös Contraga valminud loole “Elekter”. Videos figureerivad tegelased teiselt planeedilt, kellele Türgi on veel eksootilisem koht kui pika talve külma käes vaevelnud eestlastele. Videos veedavad viis tulnukat oma puhkust e. tegelevad kõikide asjadega, mida turistid tavaliselt teevad - hullavad basseinis, sõidavad banaaniga, veedavad aega hotellitoas ja lõpuks peavad maha ühe korraliku peo. Kõiki rolle kehastavad Trafficu bändiliikmed ise.

Trafficu reisi aitas teoks teha reisikorraldaja Novatours. Muusikavideo filmiti Türgi lõunarannikul Alanya lähistel. Enamik tegevusest toimub kuurorthotellis Meryan.
Video teleesilinastus ETV saates TOP7 teisipäeval, 6. juulil 2010.

Roki Trafficuga Türgis

traffic_tyrgis

Traffic sõidab koos Novatoursiga Türki uut muusikavideot ja telesaadet tegema. Video valmib juunis ilmuvale loole “Elekter”. Selles figureerivad tegelased teiselt planeedilt, kellele Türgi on veel eksootilisem koht kui pika talve külma käes vaevelnud eestlastele. Trafficu reisist pajatav seiklusterohke telesaade on TV3 eetris samuti juba juunis.

22. mail annab Traffic  ka live kontserdi 5* hotellis MERYAN (”kõik hinnas”)!  Kõik Novatoursi kliendid, kes elavad selles hotellis, saavad peale kõige muu positiivse nautida ka tasuta kontserti!

Loe edasi »

Ilmus uus singel “Öösel”

YouTube Preview Image

Üle pika aja on võimalik Eesti erinevatest raadiojaamadest tellida Trafficu uut singlit nimega Öösel. Öösel on esimene singel sügisel ilmuvalt Trafficu kolmandalt stuudioalbumilt.

Amserv sõidutab Trafficu „Sõprade tuurile“

Traffic

Amserv ja ansambel Traffic tegid kokkuleppe Opel Vivaro väikebussi rentimiseks.

„Otsisime pikka aega bändile asjalikku väikebussi, kuhu mahuks nii bändi liikmed kui tehnika, et operatiivselt kontsertpaikade vahel liigelda. Valisime partneriks Amservi, kuna neil oli palju erinevaid marke, mille seast auto valida. Neil on ka väga hea teenindus“, kommenteeris auto valiku otsust bändi kitarrist Stig Rästa.

Bussi üle andnud Tähesaju esinduse juhataja Avo Vassari sõnul saab Traffic enda kasutusse 9–kohalise Opel Vivaro väikebussi, mil võimsust 84 kW. Auto on manuaalkäigukastiga, diiselmootoriga ja väga mõistliku kütusekuluga.

Bändi laulja Silver Laasi sõnul liiklesid nad varem kahe autoga. „Koos … Loe edasi »

Trafficu uus lugu ja minituur

Trafficul valmis uus lugu nimega “Discoshow”, mida saab kuulata siit. Tegemist on uustöötlusega ans Polyphon loost, mis sai koostöös Altia Eesti AS-ga tehtud “Vali vunts!” kampaaniaks. Täpsemalt saab Eesti Vuntsikandjate Partei kohta lugeda aadressil: www.valivunts.ee

vunts

Kampaania raames on tulemas ka minituur “Saaremaa Moustache Disco Party”.

Üritused leiavad aset:
23. mail Tartu ööklubis Maasikas
29. mail Pärnu ööklubis Bravo
30. mail Tallinna ööklubis Hollywood

Kellel on vuntsid juba ette kasvatatud, need pääsevad üritustele tasuta!

Trafficu trummar Ivo Kellukese reklaamis

YouTube Preview Image

Trafficu Kesköödisko videos oma näitlejadebüüdi teinud Ivo avastati vabariigi parimate talendiotsijate poolt ja värvati nostalgiliste sugemetega limonaadireklaami.

Eesti Laul 2009: Teine koht pole kaotus

euro“Teine koht pole kaotus!” on Eesti Laul 2009 konkursil teise koha saanud Trafficu laulja Silver Laas kindel.

Laupäeval, 7. märtsil Eesti Televisioonis toimunud konkursil Eesti Laul 2009 sai ansambli Traffic laul “See päev” teise koha.

Vaatajahääletuse viimases voorus jäid poisid 11 punktiga alla Urban Symphony laulule “Rändajad”. 

Loe edasi »

Täna õhtul Traffic

dsc_0577ETV koduleht kirjutab:
Vaid mõne aastaga eesti poprocki menukiks tüürinud ansamblil Traffic on ette näidata telesaadete tunnuslaule, eurolaule, lööklaule ja muid laule. Kui aga ETV rõõmsameelses aastavahetuse Erisaates “Kesköödiskost” sai “Läti disko”, olid lõunanaabrid kole pahased. Koos publikuga kuulab nende laule ja küsib - kas Trafficu poistel enam tulevikus Lätti üldse asja on - saatejuht Vahur Kersna.

Loe edasi »

Trafficu “Läti disko” põhjustas skandaali

Traffic - Läti diskoPilav “Läti disko”, mida Traffic aastavahetuse “Erisaates” laulis, on jõudnud üle piiri ja vallandanud lätlaste viha.

Lugu on portaalis YouTube kogunud hulganisti klikke ja oli ka Läti TV3 ekraanil. “Ma ei arva, et ma peaksin nüüd Lätti hirmsa värinaga minema,” muigab sõnade autor Contra sellegipoolest.

Läti majanduslikku olukorda pilavad sõnad kirjutas luuletaja Contra – uue teksti sai Raadio 2 “Aastahitil” II kohale jäänud Trafficu menuhitt “Kesköödisko”.

Loe edasi »

Kesköödisko on aastahitt nr 2!

 
aastahittEile õhtul selgusid Eesti vanima ja suurima popmuusikaküsitluse, Raadio 2-e Aastahitt 2008, tulemused. Tihedas rebimises sai Trafficu Kesköödisko Eesti lugudest teise koha, jäädes napilt alla Kerli loole “Walking On Air”.
Välismaa lugude kategoorias võidutses Katy Perry «I Kissed A Girl». 

Loe edasi »

 Page 1 of 3  1  2  3 »